Viacpočetné kontajnery

Prenášajte všetky druhy nádob, kanistrov alebo kontajnerov v skupinách po dvoch alebo viacerých. Naše všestranné manipulátory si poradia s takmer všetkými kontajnermi, ktoré potrebujete zdvihnúť, čím sa zvyšuje efektivita ich zdvíhaním v skupinách.

– Inovatívne riešenia pre časovo efektívne zdvíhanie.
– Ergonomické nástroje na manipuláciu s viacerými nádobami.
– Cenovo výhodná ručná manipulácia s tovarom.

Efektívna manipulácia kontajnerov a kanistrov

Manipulácia kontajnerov v skupinách môže ušetriť veľa času vo vašich operáciách, a zabezpečí urýchlenie ručnej manipulácie s tovarom.

Časovo úsporné zdvíhacie riešenia
zariadenia TAWI na manipuláciu viacerých kontajnerov ponúkajú jednoduchý spôsob šetrenia času vo vašich prevádzkach. Uchopte a zdvíhajte kontajnery v skupinách po dvoch alebo viacerých, bez námahy a jednoducho. Zdvíhajte a presúvajte rýchlo a presne, nádoby jednoducho umiestnite presne tam, kde ich potrebujete. Vákuové zdviháky TAWI uľahčujú rýchle zdvíhanie a manipuláciu. Prísavné hlavy je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu tovaru, čo umožňuje bezpečné a efektívne zdvíhanie vašich nádob a kanistrov.

Zdvíhanie s optimálnou presnosťou
Keď je kľúčom presnosť, lanový zdvihák TAWI je vašou voľbou. Ovládanie s premenlivou rýchlosťou vám umožňuje vybrať si, ako rýchlo alebo pomaly sa pohybovať v akomkoľvek bode, a užívateľsky príjemná rukoväť veľmi uľahčuje manévrovanie s nákladom. Náradie je možné prispôsobiť vašim špecifickým potrebám, zdvíhanie kontajnerov v skupinách po dvoch alebo viacerých, bez námahy a jednoducho.

Prispôsobené riešenia
Naše štandardné zariadenia sú založené na dlhoročných skúsenostiach a uľahčujú zdvíhanie všetkých druhov tovaru v priemyselných odvetviach na celom svete. Ale každé podnikanie je jedinečné, takže na zabezpečenie optimálnych riešení pre každého zákazníka sme vždy pripravení prispôsobiť naše zariadenia požiadavkám zákazníka. Povedzte nám, ako dnes manipulujete s kontajnermi, a my vám navrhneme manipulačný systém, ktorý zefektívni vaše operácie a zabezpečí ergonomické a efektívne zdvíhanie každý deň.

Vhodné typy manipulátorov