Manipulátor balov gumy

Naša spoločnosť ponúka široký sortiment vákuových manipulátorov Tawi, ktoré umožňujú zdvíhanie a pohyb veľkého množstva balov v čo najkratšom čase.

  • Maximálna rýchlosť s minimálnou námahou.
  • Pevné uchopenie každého balu pre spoľahlivé zdvíhanie.
  • Manipulácia s balom jednou rukou pre optimálny pohyb.

Jednoduchá a ergonomická manipulácia balov
Zdvíhajte ťažké gumené baly s minimálnou námahou a maximálnou presnosťou. Vákuové zdvíhače TAWI sa ľahko používajú a poskytujú operátorovi plnú kontrolu nad nákladom.

Efektívny pracovný postup
Urýchlite ručnú manipuláciu s gumenými balíkmi pomocou silného a spoľahlivého vákuového zdvíhača. Multifunkčný zdvihák TAWI je ergonomický zdvihák, ktorý dokáže zdvihnúť takmer čokoľvek, až do 270 kg. Prísavná pätka vyvinutá špeciálne pre gumené baly bezpečne uchopí bal a pevne ho drží, kým sa neuvoľní. Zdvíhač sa ľahko používa a pomôže vám rýchlo a pohodlne zdvíhať a presúvať baly.

Flexibilné a užívateľsky prívetivé
Nepotrebujete byť veľký a silný, aby ste zdvíhali ťažké. Vákuové zdviháky TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. umožňujú každému manipuláciu s minimálnou námahou.
Ergonomická rukoväť sa ľahko používa a umožňuje operátorovi ovládať náklad ľavou alebo pravou rukou. Výška zdvihu sa ľahko nastavuje pomocou rukoväte, čo umožňuje operátorovi zdvíhať a spúšťať náklad s presnosťou.

Pohybujte sa tak ďaleko, ako potrebujete
Zaveste manipulátor do pevného alebo mobilného žeriavového systému, podľa toho, čo vyhovuje vašim potrebám. Žeriavové systémy TAWI sú vytvorené pre vaše podnikanie a ľahko sa integrujú do vášho pracovného priestoru. Žeriavový systém je navrhnutý tak, aby vám umožnil premiestniť náklad kdekoľvek ho potrebujete v rámci vašich zariadení. Zdvíhacie systémy TAWI pracujú za vás, pomáhajú vám zefektívniť ručnú manipuláciu a zvýšiť efektivitu vo vašom podnikaní.