Kovové súčiastky

Zdvíhajte kovové časti a komponenty jednoducho a ľahko

Potrebujete pomoc na manipuláciu s kovovými komponentmi? Robíme ručnú manipuláciu efektívnejšou a ergonomickou, bez ohľadu na to, aký typ komponentov potrebujete zdvihnúť.

– Prispôsobené riešenia pre špecifické komponenty.
– Inteligentné systémy na manipuláciu s veľkými objemami komponentov.
– Vždy efektívne, ergonomické a bezpečné.

Manipulácia kovových častí a komponentov

Manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. pomáhajú urýchliť pracovný proces a zvýšiť produktivitu v strojárskom priemysle po celom svete. Kovové súčiastky všetkých tvarov a veľkostí sa dajú ľahko zdvihnúť, nakloniť a umiestniť presne tam, kde majú byť. Presnosť a flexibilita je spôsob manipulácie s kovovými komponentmi TAWI.

Presun kovu
Potrebujete ručný manipulátor kovových súčiastok? Bez ohľadu na veľkosť alebo tvar vašich súčiatok, máme zdvihák, ktorý vám pomôže zefektívniť váš proces. Množstvo menších súčiastok sa ľahko prepravuje pomocou manipulačných vozíkov TAWI, zatiaľ čo s väčšími kovovými komponentmi rôznych veľkostí sa efektívne manipuluje pomocou vákuového alebo lanového manipulátora. Zaveste zdvihák v stacionárnom alebo mobilnom žeriave v závislosti od toho, ako ďaleko sa potrebujete presunúť. Naše žeriavové systémy sú vyrobené na mieru pre vaše zariadenia a ľahko sa integrujú do vášho pracovného prostredia.

Manipulácia jemných súčiastok
Potrebujete zdvihnúť a umiestniť súčiastky do presnej polohy? Lanový zdvihák TAWI patrí nielen medzi najrýchlejšie lanové zdviháky, ale je to tiež nástroj, ktorý s veľmi vysokou presnosťou manipuluje s komponentmi rôznych tvarov a veľkostí.
Ergonomická rukoväť uľahčuje plnú kontrolu nad nákladom. Ľahko upravíte rýchlosť a starostlivo umiestnite komponenty presne tam, kde ich potrebujete. Zdvihák TAWI môže byť vybavený rôznymi nástrojmi v závislosti od typu komponentov, ktoré potrebujete zdvihnúť, a často sa používa pri montáži kovových súčiastok v strojárskom priemysle. Pre veľké komponenty s rovným povrchom môže byť lepším nástrojom multifunkčný zdvihák TAWI, ktorý bezpečne uchopí a zdvíha komponent pomocou spoľahlivej vákuovej technológie.

Flexibilita pre každého
Naše zdviháky sa používajú tak ľahko, že ich zvládne každý. Zdvihák TAWI umožní každému zamestnancovi manipulovať s kovovými komponentmi všetkých tvarov a veľkostí. To poskytuje flexibilnú pracovnú silu, ktorá môže zdieľať zodpovednosť a minimalizovať zbytočné prestoje vo vašej výrobe. Často vidíme, ako táto flexibilita šetrí čas a zvyšuje produktivitu pre zákazníkov, ktorí implementujú systémy TAWI do svojho pracovného toku. Hovoríme tomu inteligentné zdvíhanie.