Zdvíhanie a nakláňanie kotúčov

Zdvíhajte a nakláňajte kotúče

Potrebujete nakloniť alebo otočiť kotúče, aby ste ich dostali na miesto? Manipulátory TAWI vám pomôžu zdvihnúť kotúče, presunúť ich tam, kde ich potrebujete, a nakloniť ich, aby ste ich umiestnili do správnej polohy.

– Naklonenie z vertikálnej do horizontálnej polohy.
– Manuálne alebo elektrické sklápanie a otáčanie.
– Optimálna mobilita.

Zdvíhajte a nakláňajte kotúče s plnou pohyblivosťou

Zdvihnite kotúče z vertikálnej polohy, nakloňte ich do horizontálnej polohy a jednoducho ich vložte na miesto. Robíme manipuláciu s kotúčom bez námahy, efektívnu a bezpečnú.

Inteligentnejšia manipulácia s navijakom
Zjednodušte si manipuláciu s kotúčmi pomocou inteligentných riešení pre efektívne a presné zdvíhanie. Robustné a spoľahlivé elektrické zdviháky TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. ponúkajú široký výber nástrojov na čo najefektívnejšiu manipuláciu s kotúčmi. Nástroj Coregripper, uchytáva kotúče v jadre, čo vám umožňuje nakloniť a otočiť kotúč do presnej polohy, kde ho potrebujete. Jednoducho zdvihnite kotúče z palety, preneste ich do stroja alebo police a nakloňte ich do vodorovnej polohy predtým, ako ich umiestnite tam, kde ich potrebujete. Funkcia QuickLoad automaticky zastaví zdvihák v presnej výške, kde ho potrebujete, čím vás ušetrí od manuálneho nastavovania. Manipulačné vozíky TAWI zefektívňujú manipuláciu s kotúčmi v rôznych priemyselných odvetviach po celom svete.

Bezpečná a spoľahlivá prevádzka
Máte obavy o bezpečnosť pracovníkov? Naše manipulačné vozíky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili bezpečnú prevádzku a ergonomické pracovné prostredie. SafeDrive okamžite zastaví zdvihák, ak bremeno narazí na nejaký predmet, pričom zabezpečí, aby sa vozík neprevrátil alebo nepoškodil nič, čo mu prišlo do cesty. Zdvíhadlá sú vyrobené na celodenné používanie a s prídavnou batériou dokážu absolvovať aj niekoľko zmien.

Mobilné a flexibilné zdvíhanie
Ak potrebujete premiestniť tovar po svojich prevádzkach alebo zdvihnúť rovnaký druh tovaru na viacerých miestach, zdvíhací vozík je ideálnym riešením. Zdvihák sa dá ľahko tlačiť a otáčať, je dostatočne malý na to, aby prešiel dverami a úzkymi priechodmi, ale dostatočne pevný na manipuláciu s tovarom do 250 kg. Nástroj Coregripper dokáže zdvíhať, otáčať a nakláňať kotúče do akejkoľvek polohy. Optimálna flexibilita pre inteligentnejšiu manipuláciu s navijakom.