Otáčanie kotúčov

Kotúčové manipulátory s plnou flexibilitou

Potrebujete zdvihnúť a otočiť kotúče? Manipulátory TAWI ponúkajú rotáciu o 360 stupňov a mnoho iných funkcií. Manipulácia s navijakom a plnou flexibilitou a presnosťou.

– Otáčanie o 360 stupňov.
– Ručné alebo elektrické otáčanie.
– Plná mobilita.

Efektívna manipulácia s kotúčmi s plnou rotáciou

Uchopte, zdvihnite a presuňte kotúče tam, kde ich potrebujete. Otočte ich, aby ste ich dostali do presnej polohy. Manipulácia so zdvihákom TAWI od našej spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. ponúka plnú flexibilitu a optimálnu presnosť.

Efektívna manipulácia s kotúčmi
Manipulácia s kotúčmi je jednoduchá a efektívna s manipulačnými vozíkmi TAWI. Robustné vozíky vám umožňujú zdvihnúť kotúče z palety, prepraviť ich do stroja a jednoducho a presne ich nasadiť. Funkcia QuickLoad zaisťuje, že sa manipulátor zastaví presne v správnej výške, čo uľahčuje premiestnenie kotúča k stroju. Vozíky TAWI sa používajú na manipuláciu s kotúčmi v rôznych priemyselných odvetviach po celom svete.

Úplná rotácia
Potrebujete otáčať kotúče, aby ste ich dostali na miesto? Manipulátor TAWI s nástrojom Coregripper alebo EasySqueeze vám umožňuje otáčať kotúčom tak, ako potrebujete. Coregripper je možné namontovať na naše manipulačné vozíky alebo lanové zdviháky, v závislosti od vašich možností a potrieb. EasySqueeze namontovaný na zdvíhacom vozíku TAWI opatrne uchopí kotúča zvonku, zatiaľ čo Coregripper ich zdvíha z jadra. EasySqueeze s manuálnym otáčaním vám umožňuje otáčať kotúčom ručne, zatiaľ čo elektrický model vám umožňuje ovládať otáčanie z ručného ovládača vozíka. Jednoduché, nenáročné a ergonomické.

Optimálna mobilita
Manipulačné vozíky TAWI sú ideálne na zdvíhanie s optimálnou pohyblivosťou. Vozíky sa vo vašich zariadeniach pohybujú hladko a ticho, ľahko prechádzajú dverami a úzkymi priechodmi. Ergonomické rukoväte sú navrhnuté tak, aby zabezpečili optimálnu polohu bez ohľadu na to, aký nízky alebo vysoký je operátor. Inteligentné ručné ovládanie uľahčuje zdvíhanie, spúšťanie a otáčanie nákladu.