Nasádzanie kotúčov

Inteligentné riešenia pre nasádzanie kotúčov

Hľadáte inteligentné riešenie na montáž kotúčov na os stroja? Ďalej nehľadajte. Vďaka inovatívnym nástrojom TAWI je zdvíhanie a manipulácia kotúčov a ich umiestnenie na os stroja jednoduché, ľahké a efektívne.

– Optimálna presnosť s funkciou QuickLoad.
– Nakloňte a otočte kotúče do presnej polohy.
– Uchopte kotúča z jadra alebo zo strán.

Efektívna a ergonomická montáž kotúčov

Nasádzanie kotúčov na os stroja? Bez námahy ich zdvihnite a presne umiestnite na miesto. Jednoduché a ergonomické so zdvihákmi TAWI.

Precízna manipulácia s navijakom
Nasadenie cievok na os stroja vyžaduje dokonalú presnosť. Zdvíhacie vozíky TAWI ponúkajú nástroje, ktoré túto prácu urobia za vás. Vyberte si medzi nástrojmi, ktoré uchopia cievku z jadra alebo zo strán, v závislosti od vašich potrieb. Funkcia QuickLoad automaticky zastaví manipulátor presne v správnej výške, čo uľahčuje zatlačenie kotúča na os. Valčekový výložník bezpečne drží kotúč, kým výložník nenarazí na os stroja. Malé valce na výložníku vám umožňujú tlačiť kotúč na os s minimálnym úsilím.

Jednoduché a ergonomické zdvíhanie
manipulátory kotúčov TAWI od spoločnosti Alvertina Packaging, s.r.o. umožňujú každému bezpečne a ergonomicky zdvíhať navijaky s hmotnosťou do 250 kg. Vysoké, naklonené rukoväte zaisťujú ergonomickú pracovnú polohu pre každého, kto ovláda vozík, bez ohľadu na výšku. Vysokokvalitné kolieska zaisťujú, že sa manipulátor dá ľahko tlačiť a otáčať. Užívateľsky prívetivé ručné ovládanie umožňuje operátorovi ovládať náklad bez toho, aby pustil vozík. Zdvíhanie a montáž kotúčov pomocou manipulátora TAWI je nenáročné, ergonomické a veľmi jednoduché.

Špecifické požiadavky
Pracujete v prostredí ATEX alebo v čistých priestoroch? Alebo s inými obmedzeniami? Okrem štandardného výberu modelov z nehrdzavejúcej ocele poskytujeme riešenia na mieru, ktoré spĺňajú špecifické požiadavky odvetvia. Upravujeme nástroje tak, aby vyhovovali vášmu odvetviu a vášmu podnikaniu.