Kovové súčiastky

Manipulujte kovové časti a komponenty

Potrebujete pomoc s kovovými komponentmi? Robíme ručnú manipuláciu efektívnejšou a ergonomickou, bez ohľadu na to, aký typ komponentov potrebujete zdvihnúť.

– Prispôsobené riešenia pre špecifické komponenty.
– Inteligentné systémy na manipuláciu s veľkými objemami komponentov.
– Vždy efektívne, ergonomické a bezpečné.

Manupulácia kovových súčastí a komponentov

Manipulátory TAWI pomáhajú urýchliť pracovný režim a zvýšiť produktivitu v strojárskom priemysle po celom svete. Kovové komponenty všetkých tvarov a veľkostí sa dajú ľahko zdvihnúť, nakloniť a umiestniť presne tam, kde majú byť. Presnosť a flexibilita je spôsob manipulácie s kovovými komponentmi TAWI, ktoré vám dodá spoločnosť Albertina Packaging, s.r.o..

Pohyblivý kov
Potrebujete nahradiť ručný pohyb kovových komponentov? Bez ohľadu na veľkosť alebo tvar vašich komponentov, máme manipulátor, ktorý vám pomôže zefektívniť váš proces. Množstvo menších komponentov sa ľahko prepravuje pomocou zdvíhacích vozíkov TAWI, zatiaľ čo s väčšími kovovými komponentmi rôznych veľkostí sa efektívne manipuluje pomocou vákuového manipulátora alebo lanového zdviháka od TAWI.

Zaveste manipulátor v stacionárnom alebo mobilnom žeriave v závislosti od toho, ako ďaleko sa potrebujete presunúť. Naše žeriavové systémy sú vyrobené na mieru pre vaše zariadenia a ľahko sa integrujú do vášho pracovného prostredia. Komponenty dvíhajte opatrne
Potrebujete zdvihnúť a umiestniť komponenty do presnej polohy? Drôtený kladkostroj TAWI patrí nielen medzi najrýchlejšie drôtené kladkostroje, je to tiež nástroj, ktorý s veľmi vysokou presnosťou manipuluje s komponentmi rôznych tvarov a veľkostí.

Ergonomická rukoväť uľahčuje plnú kontrolu nad nákladom. Ľahko upravte rýchlosť a starostlivo umiestnite komponenty presne tam, kde ich potrebujete. Kladkostroj TAWI môže byť vybavený rôznymi nástrojmi v závislosti od typu komponentov, ktoré potrebujete zdvihnúť, a často sa používa pri montáži kovových komponentov v strojárskom priemysle.

Pre veľké komponenty s rovným povrchom môže byť lepším nástrojom multifunkčný zdvihák TAWI, ktorý bezpečne uchopí a zdvíha komponent pomocou spoľahlivej vákuovej technológie.
Flexibilita pre každého

Naše zdviháky sa používajú tak ľahko, že ich zvládne každý. Zdvihák TAWI umožní každému zamestnancovi manipulovať s kovovými komponentmi všetkých tvarov a veľkostí. To poskytuje flexibilnú pracovnú silu, ktorá môže zdieľať zodpovednosť a minimalizovať zbytočné prestoje vo vašej výrobe. Často vidíme, ako táto flexibilita šetrí čas a zvyšuje produktivitu pre zákazníkov, ktorí implementujú systémy TAWI do svojho pracovného toku. Hovoríme tomu inteligentné zdvíhanie.