Manipulátor kamenných dosiek

Jednoduchá manipulácia s ergonomickým manipulátorom kamenných dosiek

Uľahčite si ťažké zdvíhanie kamenných dosiek pomocou ergonomického zdviháka dosiek, ktorý ľahko uchopí a zdvihne všetky typy kamenných alebo cementových dosiek.

– Zdvíhajte bez námahy a ergonomicky.
– Jednoduchá manipulácia s ťažkými kameňmi.
– Všestranné a prispôsobené nástroje.

Efektívne operácie s vákuovým zdvihákom dosiek

Manipulácia s ťažkými kamennými alebo cementovými doskami? Vákuové zdviháky TAWI uľahčia a uľahčia zdvíhanie a manipuláciu so všetkými typmi kamenných a cementových blokov.

Manipulácia s kamennými alebo cementovými blokmi
Zdvíhanie dosiek z kameňa alebo cementu môže byť namáhavé a ťažké, ale náš vákuový manipulátor kamenných dosiek to robí bez námahy a jednoducho. Zdvihák bezpečne uchopí bremeno s gumovým tesnením, ktoré vyrovnáva akékoľvek nerovnosti na povrchu a zaisťuje vzduchotesné zdvíhanie. Kameň alebo doska sa teraz ľahko zdvihnú a znova uvoľnia po umiestnení presne tam, kde to potrebujete. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné ovládanie výšky zdvihu končekmi prstov, ľahké uchopenie a uvoľnenie nákladu len jednou rukou.

Ergonomické zdvíhanie
Zdvíhanie kameňa alebo kamenných dosiek pomocou vákuových zdvihákov TAWI zaisťuje ergonomickú pracovnú polohu a chráni zamestnancov pred negatívnymi následkami nadmernej práce s bremenami. Zdvíhače umožňujú komukoľvek manipulovať s ťažkými bremenami bez námahy a ergonomicky, čo potenciálne šetrí čas aj námahu pri vašich operáciách. Poskytnutie možnosti každému zamestnancovi zdvíhať ťažké predmety pomáha vytvoriť rovnocenné pracovisko s flexibilnou pracovnou silou, kde môžu zamestnanci ľahko zastupovať jeden za druhého.

Zdvíhacie systémy ako stvorené pre vás
S výberom štandardných zdvíhadiel založených na desaťročiach skúseností so zdvíhaním a manipuláciou, doplnených o prispôsobené riešenia navrhnuté podľa požiadaviek zákazníka, môžeme vždy ponúknuť zdvíhací systém, ktorý je ideálny pre vaše podmienky a individuálne potreby. Vákuové zdvíhače môžu byť vybavené prísavnými nožičkami navrhnutými špeciálne pre váš tovar, aby sa zabezpečilo efektívne zdvíhanie vo vašom podniku. Namontujte zdvíhač do našich vlastných žeriavových systémov TAWI, ktoré sú skonštruované pre vaše zariadenia a ľahko sa integrujú do vášho pracovného toku, čím zabezpečujú efektívne operácie s optimálnym rozsahom pohybu.

Vhodné typy manipulátorov