Viaceré prepravky

Potrebujete presunúť niekoľko prepraviek súčasne? Naše manipulačné vozíky dokážu manipulovať s viacerými prepravkami, pričom ich zdvíhajú a prepravujú ľahko a efektívne.

– Mobilné zdviháky vám umožnia zdvihnúť kdekoľvek.
– Prispôsobené nástroje navrhnuté pre vaše potreby.
– Bezpečné a ergonomické zdvíhanie.

Efektívna manipulácia viacero prepraviek

Povedzte nám, čo potrebujete preniesť a my vám navrhneme zdvíhací systém, ktorý zjednoduší manipuláciu vašich prepraviek.

Manipulácia viacero prepraviek
Potrebujete manipulovať s viacero prepraviek, zdvíhať alebo presúvať niekoľko prepraviek súčasne? Naše zdvíhacie vozíky vybavené vidlicovým náradím uľahčujú prácu so stohmi prepraviek. Vidlicový nástroj bezpečne drží spodnú prepravku, zatiaľ čo niekoľko ďalších je možné naskladať na vrch. Zdvihák sa ľahko ovláda, jednoducho sa nastavuje výška zdvihu pomocou elektrického ovládacieho panela. Pridajte funkciu rýchleho naloženia a nástroj môžete naprogramovať tak, aby sa zastavil v presnej výške, v ktorej potrebujete vyložiť prepravky.

Sloboda pohybu
Manipulačné vozíky TAWI sú robustné a spoľahlivé, no zároveň sa veľmi ľahko ovládajú. Kvalitné kolesá zaisťujú plynulý a tichý chod. Ergonomické rukoväte sú navrhnuté tak, aby zabezpečili ergonomickú a pohodlnú pracovnú polohu pre každého, bez ohľadu na to, aký je nízky alebo vysoký. Vozíky sú kompaktné a ľahko sa otáčajú, vďaka čomu sú ideálne na premiestňovanie prepraviek v úzkych uličkách alebo na navigáciu medzi regálmi v maloobchode alebo sklade.

Prispôsobené vašim potrebám
Každý podnik je jedinečný a naši inžinieri sú veľmi hrdí na to, že navrhujú najlepšie riešenie pre každého zákazníka. Naše zdvíhacie vozíky sú založené na modulárnom systéme, vďaka čomu sa dajú ľahko prispôsobiť vašim požiadavkám. Široký výber štandardných nástrojov je doplnený o prispôsobené nástroje vyvinuté podľa požiadaviek zákazníkov. Povedzte nám, ako dnes manipulujete s prepravkami, a my nájdeme spôsob, ako vám manipuláciu s prepravkami zjednodušiť, zefektívniť a zladiť s ich ergonómiou.