Výšky nad ramená

Albertina Packaging, s.r.o. ponúka široký sortiment vákuových manipulátorov a zdvíhacích produktov TAWI, aby boli zdvíhacie boxy nad úrovňou ramien čo najbezpečnejšie a najjednoduchšie.

  • Bez námahy manipulácia nad úroveň ramien.
  • Presné, bezpečné uchopenie a umiestnenie.
  • Manipulácia s boxom jednou rukou pre optimálny pohyb.

Rozšírte svoj dosah – a svoju efektivitu

Manuálne zdvíhanie alebo presúvanie krabíc a boxov nad výšku ramien môže spôsobiť veľký tlak na chrbát, ramená a paže. Viac stresu znamená viac zranení, čo má za následok zníženú efektivitu a zvýšené náklady na prevádzku. S vákuovými manipulátormi TAWI je manipulácia nad výšku ramien jednoduchá a bezpečná, čo umožňuje efektívnejšiu a hospodárnejšiu prevádzku. Vákuové manipulátori TAWI od spol. Albertina Packaging, s.r.o. umožňujú aj tým najmenším zamestnancom zdvíhať krabice rýchlejšie a bezpečnejšie aj v nepohodlných výškach, čo vedie k inteligentnejšiemu a produktívnejšiemu pracovnému postupu. Vákuové manipulátory TAWI chránia materiály aj zamestnancov a možno ich prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu pracovnému postupu alebo fyzickým požiadavkám. S vákuovým zdvíhacím systémom TAWI maximalizujete výkon a minimalizujete zranenia na pracovisku – riešenie win-win.

Inteligentný dizajn pre inteligentné zdvíhanie

Náš multifunkčný manipulátor TAWI sa dodáva s predĺženou, flexibilnou rukoväťou, ktorá uľahčuje dosahovanie boxov a krabíc so zdvíhacou plochou nad výškou ramien. Malá vodiaca lišta pomáha správne umiestniť prísavnú hlavu  na vrch krabíc a boxov a dômyselný systém horných dráh zaisťuje, že vákuové trubice sú mimo pracovného priestoru.
Multifunkčný manipulátor TAWI je právom považovaný za dokonalú kombináciu ľudskej inteligencie a technologickej sily a umožňuje vyššiu manipuláciu so škatuľami až do 120 kg pomocou jednej rukoväte na zdvíhanie, spúšťanie a uvoľňovanie nákladu, čo dovoľuje jedinému zamestnancovi robiť to, čo bolo predtým prácou dvoch ľudí. Okrem toho manipulátor TAWI vyžaduje minimálne množstvo tréningu, čo umožňuje používateľom zapojiť sa do pracovného procesu v priebehu niekoľkých minút od zaškolenia.

Dosiahnite nové logistické výšiny!

Žiadne dve operácie manipulácie nie sú rovnaké. Preto sú manipulátory TAWI vyrobené tak, aby boli čo najflexibilnejšie a umožnili prispôsobenie vašim špecifickým potrebám. Vákuové manipulátory TAWI je možné inštalovať buď do stacionárnych alebo mobilných žeriavových systémov, prispôsobených vašim zariadeniam a integrované do vášho existujúceho pracovného postupu.

Vhodné typy manipulátorov