Otvorené krabice a kartóny

Albertina packaging, s.r.o. ponúka široký sortiment vákuových manipulátorov TAWI, ktoré uľahčujú efektívnu manipuláciu a nakladanie otvorených krabíc, boxov a kartónov.

  • Bočné a horné zdvíhanie.
  • Presné, bezpečné uchopenie a umiestnenie.
  • Prispôsobiteľnosť tak, aby vyhovovala rôznym veľkostiam a tvarom boxov.

Myslenie bez hraníc

Manipulácia zatvorených krabíc a boxov je jedna vec, ale zdvíhanie alebo presúvanie otvorených krabíc si vyžaduje veľmi flexibilný prístup. TAWI vás pokryje ergonomickými a inovatívnymi riešeniami pre manipuláciu všetkých otvorených krabíc a boxov. Naše riešenia umožňujú horné uchopenie krabíc a kartónov, ako aj bezpečné a presné bočné zdvíhanie tam, kde zdvíhanie zhora nie je možné.

Otvorené riešenie pre nezapečatené krabice

Multifunkčný vákuový manipulátor TAWI je možné nakonfigurovať v rôznych variáciách, aby sa umožnila bezpečná a bezpečná manipulácia s otvorenými krabicami rôznych veľkostí a hmotností. Naše inovatívne riešenie umožňuje uchopenie kartónov s otvorenou stranou zhora. Ponúkame aj nástroje na bočné uchopenie, keď sú odstránené klapky alebo horné uchopenie nie je možné z iných dôvodov. Rovnako ako všetky vákuové manipulátory TAWI, aj tento systém možno prispôsobiť vašim špecifickým potrebám a umožniť najefektívnejší a najproduktívnejší pracovný postup. Vákuový zdvíhací manipulátor TAWI, ktorý chráni obsah otvorených škatúľ aj bezpečnosť vašich zamestnancov, zaisťuje maximálnu flexibilitu a maximálny výkon.

Pristupovať k výzve zo všetkých strán

Vákuové zdvíhanie a manipulácia umožňuje vašim zamestnancom zdvíhať otvorené krabice rýchlejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Boxy je možné zdvíhať prísavnými hlavami umiestnenými nad boxom na otvorených chlopniach alebo zo strán pomocou dvoch prísaviek, jednej na každej strane boxu. Prísavky sú ľahko nastaviteľné a môžu byť umiestnené v rôznych polohách pozdĺž manipulátora. To umožňuje ľahké zdvíhanie krabíc rôznych tvarov a veľkostí. Naše manipulátory pre otvorené krabice a boxy sú navrhnuté tak, aby zaistili, že vákuový manipulátor je vždy umiestnený v strede boxu, čo zaručuje maximálnu stabilitu a bezpečnosť. Riešenia pre otvorené krabice či boxy TAWI sú navrhnuté špeciálne pre otvorené boxy a možno ich prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu pracovnému postupu alebo fyzickým požiadavkám.

Potrebujete viac informácií? Kontakujte nás.