Mostové žeriavy

Mostové žeriavy TAWI

Naše mostové žeriavy sú prispôsobené špecifickým požiadavkám zákazníkov, zaisťujú optimálne zavesenie manipulátorov a tým pádom ideálny pracovný postup pre každú firmu.

Systémy mostových žeriavov pre efektívne zdvíhanie

Závesné systémy vytvorené pre vaše potreby, integrované do vášho pracovného toku, pomôžu zabezpečiť efektívne zdvíhacie a manipulačné procesy. Mostové žeriavy TAWI vám dávajú slobodu zdvíhať a presúvať tovar presne tam, kde ho potrebujete.

Flexibilné stropné systémy

Žeriavové systémy TAWI ponúkajú flexibilné riešenia pre montáž manipulátorov tak, aby ste ich mohli použiť kdekoľvek potrebujete. Oceľové alebo hliníkové profily je možné namontovať do stropu alebo na podlahové stĺpy, postavené tak, aby vyhovovali vašim zariadeniam a spĺňali všetky vaše potreby. Máme riešenia pre zavesenie žeriavového systému priamo do stropu alebo do strešných nosníkov. Bez ohľadu na to, ako sú vaše zariadenia postavené, postavíme systém mostových žeriavov, ktorý je ideálny pre vaše podmienky.

Navrhnuté na optimalizáciu vašich operácií

Naše vysokokvalitné nosné systémy sú prispôsobené tak, aby vyhovovali vášmu podnikaniu a pomohli vám zefektívniť prevádzku. Stabilné závesné vozíky sa hladko pohybujú v profiloch a plynule posúvajú váš manipulátor tam, kde ho potrebujete, pomocou manuálneho vedenia alebo diaľkového ovládania. Systémom môže byť jeden nosník pozdĺž výrobnej linky alebo rozsiahly systém pokrývajúci celú logistickú jednotku. Prispôsobením žeriavového systému vašim individuálnym obchodným potrebám vyrobíme zdvíhací systém, ktorý uľahčí zdvíhanie, zvýši produktivitu a podporí zdravé pracovné prostredie, nech ste kdekoľvek.

Vysokokvalitné mostové žeriavy

Mostové žeriavy TAWI sú spoľahlivé systémy, ktoré udržia vaše prevádzky v chode desiatky rokov. Profily sú vyrobené z kvalitnej ocele s ochranným náterom. Časti sa hladko spoja, čím sa zabezpečí, že čokoľvek, čo v systéme pozastavíte, bude hladko fungovať po mnoho nasledujúcich rokov.