Sklenené tabule

Bezpečné naklápanie skiel a okien

TAWI ponúka široký sortiment vákuových manipulačných produktov, ktoré umožňujú zdvíhanie a pohyb tabúľ skla bez rizika pre zamestnancov alebo výrobok.

– Maximálny zdvih, minimálna námaha.
– Pevné uchopenie zaisťuje bezpečné a spoľahlivé zdvíhanie.
– Rozsah pohybu pre najvyššiu presnosť a flexibilitu.

Ergonomické zdvíhanie skiel a okien

Vákuový zdvihák TAWI dokáže zdvíhať, nakláňať a otáčať tabule skla alebo okien, čím poskytuje bezpečné a ergonomické zdvíhanie týchto jemných produktov. S vákuovým manipulátorom TAWI, ktorý dokáže presunúť sklenené tabule až do hmotnosti 500 kg alebo viac horizontálne a až 250 kg vertikálne, je toto namáhavé zdvíhanie ľahké.

Polohovanie veľkých plechov v pri montáži
Zdvíhanie a umiestňovanie tabuľového skla a okien si vyžaduje jemnú presnosť a silu. S riešením na zdvíhanie prostredníctvom vákuového zdviháka TAWI môže aj ten najmenší zamestnanec ľahko ergonomicky, jednoducho a bezpečne spravovať veľké tabuľové sklo a okná. Vákuový manipulátor sa bežne používa na uchopenie a zdvíhanie okien a tabúľ skla a na ich umiestnenie pri montáži.

Inteligentný, bezpečný, škandinávsky dizajn
Vákuové zdviháky TAWI majú jednoduchý dizajn s dvojkomorovým vákuovým systémom, obojručným uvoľňovaním a užívateľsky prívetivým ovládacím panelom. To poskytuje funkciu bezpečného uvoľnenia a vizuálnu kontrolu úrovne vákua. Zdroj vákua aj naklápacia jednotka sú elektricky napájané a nevyžadujú stlačený vzduch. Vákuový zdvihák TAWI zdvihne okno zo zvislej polohy a potom ho možno nakloniť do vodorovnej polohy pre montážne práce alebo ďalšie polohovanie.
Pre výrobné linky s niekoľkými pracovnými stanicami je možné pre každú stanicu nainštalovať samostatný žeriavový most bez obmedzenia dĺžky portálu.

Ušetrite čas a zvýšte zisk
Riešenie vákuového zdviháka TAWI pomáha zdvíhať a manipulovať s ťažkými a jemnými materiálmi bez nadmerného namáhania používateľa alebo poškodenia produktu. Zvýšená zdvíhacia kapacita a skrátené prestoje medzi zdvihmi poskytujú okrem zníženia počtu zranení na pracovisku aj zvýšenie produktivity práce.