Štandardné elektrické manipulačné vozíky

Pojazdné elektrické manipulátory

– Nosnosť: <250 kg
– Zdvih: 840-1910 mm
– Brzdový systém: Centrálna brzda so smerovým uzáverom (okrem PRO40)
– Napájanie nabíjania batérie: 100-240 V, 50-60 Hz
– Pohyb hore a dole: 2-rýchlostné ručné ovládanie (okrem PRO40)

Efektívny pracovný postup s elektrickými manipulátormi

Zdvíhajte, presúvajte, nakláňajte a otáčajte, jednoducho a efektívne s flexibilnými zdvíhacími manipulačnými vozíkmi.

Zdvíhajte, nakláňajte a otáčajte kotúče alebo bubny s optimálnou presnosťou a minimálnou námahou. Alebo jednoducho presuňte tovar tam, kde ho potrebujete. Zdvíhacie vozíky TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. sú všestranné elektrické manipulátory, ktoré vám pomôžu manipulovať s väčšinou druhov tovaru efektívnym, ergonomickým a bezpečným spôsobom. Ich modulárny dizajn uľahčuje prispôsobenie zdvihákov vašim špecifickým potrebám, pričom kombinuje účelné nástroje, inteligentné bezpečnostné funkcie a inovatívne funkcie pre optimálnu presnosť.

Funkcia QuickLoad vám pomáha naprogramovať manipulátor tak, aby sa zastavil presne na správnej výške, čo uľahčuje stohovanie tovaru do políc alebo montáž kotúčov na os stroja. Flexibilné nohy vám umožňujú nastaviť šírku vozíka tak, aby ste mohli zachádzať do paliet a dosiahnuť tak ďaleko, ako potrebujete.

Bezpečnosť predovšetkým

Niekoľko bezpečnostných prvkov pomáha zaistiť bezpečnosť pre používateľa aj náklad. Všetky modely sú vybavené bezpečnostným mechanizmom, ktorý okamžite zastaví manipulátor, ak nástroj počas spúšťania narazí na nejaký predmet. To znamená, že sa zdvihák neprevráti, ale tiež zaistí, že ho nepoškodí nič, čo mu príde do cesty. Vďaka ergonomickému dizajnu sú zdvíhacie vozíky pohodlné a ľahko ovládateľné, bez ohľadu na to, aký ste nízky alebo vysoký. Elektrické zdviháky TAWI sú navrhnuté tak, aby bola vaša práca jednoduchá, ergonomická a efektívna, nech ste kdekoľvek.

Elektrické manipulačné vozíky Protema