Batožina

Efektívna manipulácia s batožinou

  • Minimalizujte zranenia súvisiace s nadmernou prácou s batožinou
  • Znížte viac ako 80% záťaže vášho tela vašich zamestnancov
  • Zvýšte produktivitu
  • Minimalizujte poškodený tovar s týmto letiskovým manipulátorom s batožinou
  • Bezpečný a užívateľsky jednoduchý presun batožiny

Uchytí akúkoľvek batožinu – kdekoľvek a akokoľvek

Flexibilita manipulátora batožiny TAWI umožňuje uchopiť takmer akýkoľvek typ batožiny. Bez ohľadu na povrch alebo veľkosť zdvihne batožinu až do hmotnosti 32 kg a v prostredí s rozmerom mimo rozmer (OOG) až do 60 kg. Uhlový adaptér umožňuje operátorovi nakloniť prísavku o 90 stupňov na vyberanie batožiny z boku a otočný prvok umožňuje otáčanie batožiny o 360°. Tieto vlastnosti umožňujú bezpečnú manipuláciu so širokou škálou batožiny, vrátane batohov a mäkkých tašiek.
Manipulátor s batožinou pomáha letiskám a prístavom zefektívniť ich činnosť a minimalizovať poškodenia batožín resp. zranenia zamestnancov.

Pomocou vákuovej technológie dokáže manipulátor premeniť ťažkú ​​manuálnu prácu na ľahké, užívateľsky príjemné činnosti. Zdvíhacie zariadenia TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. poskytujú užitočné riešenia, či už sú dodatočne zabudované v existujúcej infraštruktúre alebo sú súčasťou návrhu na manipuláciu s batožinou alebo nákladom v novom termináli. Užívateľsky jednoduché a ergonomické s dôrazom na bezpečnosť pri práci uľahčujú inak náročné zdvíhacie práce.

Letiskové systémy na manipuláciu s batožinou

Manipulácia s batožinou na letiskách je zvyčajne kombináciou automatizovanej a ručnej manipulácie, často v oblastiach s nízkou svetlou výškou a obmedzeným dostupným pracovným priestorom. Automatizovaný systém manipulácie s batožinou prevezme zapísanú batožinu, z priestoru check in, prostredníctvom bezpečnostnej kontroly a ju doručí  roztriedenú podľa letu buď na sklz alebo na dopravník, kde sa potom ručne naloží do rôznych druhov leteckých prepravných kontajnerov alebo otvorených vozíkov. Toto ručné zdvíhanie často vedie k opakovaným pracovným úrazom s klesajúcim pracovným tempom a vysokou absenciou personálu.

Zvýšená bezpečnosť na pracovisku na letiskách

Spoločnosť TAWI vyvinula a implementovala riešenia na riešenie problémov s ručným zdvíhaním batožiny na letiskách. Výsledkom sú ergonomické vákuové zdvíhacie zariadenia, ktoré zvyšujú produktivitu a minimalizujú riziko úrazov spôsobených opakovanou prácou. Zdvíhacie zariadenia TAWI umožňujú jedinečné a flexibilné riešenia tam, kde výška stropu, úzke a stiesnené oblasti s obmedzeným dostupným pracovným priestorom môžu byť problémom. Naše patentované zariadenia s nízkou svetlou výškou sú jedným z príkladov toho, ako TAWI poskytuje našim používateľom bezpečnosť pri dvíhaní a inovatívne odpovede na náročné prostredia.

Ako môže systém manipulácie s batožinou pozdvihnúť vaše podnikanie
Existujúci používatelia manipulátorov batožiny TAWI zdôraznili zvýšenú produktivitu, vyššiu bezpečnosť na pracovisku a znížený počet zranení. Nezávislé štúdie ukazujú, že záťaž na organizmus je znížená o viac ako 80% s bonusom zachovania alebo zvýšenej produktivity. Sme nesmierne hrdí na to, že sme vytvorili riešenie, ktoré pomáha každému jednému manipulátorovi s batožinou eliminovať jeho fyzickú bolesť, a to všetko vďaka ergonomickému riešeniu batožiny TAWI.
Nie je čas prevziať kontrolu nad batožinou?

Asistent pri manipulácii batožiny TAWI je inovatívny spôsob, ako prevziať kontrolu nad manipuláciou s batožinou. Medzi výhody, ktoré užívatelia uvádzajú, patrí zníženie počtu pracovných úrazov, ako je bolesť dolnej časti ramien a chrbta pri dvíhaní, zvýšená bezpečnosť na pracovisku a zvýšená efektivita.